ACML-0805H-181-T
ABRACON
815-ACML-0805H-181
ACML-0805H-181-T
Mfr.:
Description:
Ferrite Beads Bead 180 Ohms at 100MHz 2.000 A 150.00 mOhm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ABRACON
Product Category: Ferrite Beads
RoHS:
ACML-H
Ferrite Chip Beads
SMD/SMT
0805 (2012 metric)
180 Ohms
2 A
25 %
150 mOhms
- 55 C
+ 125 C
2 mm
1.25 mm
0.85 mm
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: ABRACON
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Product Type: Ferrite Beads
Factory Pack Quantity: 4000
Subcategory: Ferrites
Test Frequency: 100 MHz