SC30F103AN
Amphenol Advanced Sensors
527-SC30F103AN
SC30F103AN
Mfr.:
Description:
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors NTC THERM SLEEVED CHIP,10K
ECAD Model:
In Stock: 1.371
Stock:
1.371 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Quantities greater than 1371 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Amphenol
Product Category: NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors
RoHS:
SC30
3969 K
10 kOhms
30 mW
0.1 C
Off-Board
Wire Lead
- 40 C
+ 105 C
0.81 mm
38 mm
0.81 mm
Bulk
Brand: Amphenol Advanced Sensors
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: PA
Lead Diameter: 0.1 mm