JT07A-20-41SA(424)
Amphenol Aerospace
654-JT07A2041SA424
JT07A-20-41SA(424)
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Rp37.196.148 Rp37.196.148
10 Quote
41 Position
Socket (Female)
20-41
Plugs
20
Jam Nut
Panel
7.5 A
Subcategory: Circular Connectors
Voltage Rating: 600 VAC, 850 VDC