JT07P-18-30SC
Amphenol Aerospace
654-JT07P1830SC
JT07P-18-30SC
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 2   Multiples: 1
Rp30.970.066 Rp61.940.132
10 Quote
30 Position
Socket (Female)
18-30
Plugs
18
Jam Nut
Panel
7.5 A, 13 A
Subcategory: Circular Connectors
Voltage Rating: 600 VAC, 850 VDC