MP24W23F
Amphenol SINE Systems
654-MP24W23F
MP24W23F
Mfr.:
Description:
Standard Circular Contacts PIN CONTACT, MACHINED, GOLD FL
ECAD Model:
In Stock: 2.432
Stock:
2.432
Can Dispatch Immediately
On Order:
1.000
Expected 24/07/2026
Factory Lead Time:
15
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Amphenol
Product Category: Standard Circular Contacts
RoHS:
Pin (Male)
7.5 A
24
Nickel
26 AWG to 24 AWG