Q14P1BXXY12E
Apem
642-Q14P1BXXY12E
Q14P1BXXY12E
Mfr.:
Description:
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 14MM PROMINENT YEL
ECAD Model:
In Stock: 12
Stock:
12 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
5.000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Apem
Product Category: LED Panel Mount Indicators
RoHS:
REACH - SVHC:
100 deg
Indicators
Yellow
14 mm
Panel Mount
Solder Tab
Clear
10 mm
2.1 V