Q8P1CZZRYG24E
Apem
642-Q8P1CZZRYG24E
Q8P1CZZRYG24E
Mfr.:
Description:
LED Panel Mount Indicators 24V Tri-Color Prominent
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
On Order:
49
Factory Lead Time:
14
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Apem
Product Category: LED Panel Mount Indicators
RoHS:
100 deg
Indicators
Red, Yellow, Green
8 mm
Panel Mount
Solder Tab
Non-Tinted, Diffused
5 mm
20 mA
24 V