AS1004204-0108X0ISAY
Avalanche Technology
793-10042040108X0ISY
AS1004204-0108X0ISAY
Mfr.:
Description:
MRAM Avalanche High Performance Serial P-SRAM 4Mb in SOIC8 package with QSPI - 108MHz interface, 1.8V, -40 C to 85 C
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1200   Multiples: 300
Rp278.492 Rp334.190.400
2.700 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Avalanche Technology
Product Category: MRAM
RoHS:
SOIC-8
QSPI
4 Mbit
512 k x 8
8 bit
10 ns
1.71 V
2 V
21 mA