4120R-1-100LF
Bourns
652-4120R-1LF-10
4120R-1-100LF
Mfr.:
Description:
Resistor Networks & Arrays 20pin 10 OHMS Isolated Low Profile
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2000   Multiples: 1
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Bourns
Product Category: Resistor Networks & Arrays
RoHS:
Tube
4100R
Networks
DIP
10 Ohms
2 %
Isolated
10 Resistor
20 Pin
100 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
DIP-20
27.05 mm
4.57 mm
Brand: Bourns
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CR
Lead Spacing: 2.54 mm
Power per Element: 2.8 W