5.0SMDJ15CA-H
Bourns
652-5.0SMDJ15CA-H
5.0SMDJ15CA-H
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 15V 5kW BIDIR
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1500)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
24.000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Bourns
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
REACH - SVHC:
Bidirectional
1 Channel
15 V
SMD/SMT
24.4 V
16.7 V
SMC (DO-214AB)
205 A
5 kW
- 55 C
+ 150 C
5.0SMDJ
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Bourns
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Pd - Power Dissipation: 6.5 W
Product: TVS Diodes
Factory Pack Quantity: 1500
Subcategory: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf - Forward Voltage: 5 V