356P1250B5C3T
CTS Electronic Components
774-356P1250B5C3T
356P1250B5C3T
Mfr.:
Description:
VCXO Oscillators 125MHz 3.3V 50APR 25ppm -20C +70C
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Rp50.452 Rp50.452.000
Rp48.984 Rp97.968.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
CTS
Product Category: VCXO Oscillators
RoHS:
VCXO
125 MHz
25 PPM
LVPECL
SMD/SMT
- 20 C
+ 70 C
356P/L
Reel
Brand: CTS Electronic Components
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: KR
Current Rating: 54 mA
Duty Cycle - Max: 55 %
Mounting Style: SMD/SMT
Operating Supply Voltage: 3.3 V