356P4480B3I2T
CTS Electronic Components
774-356P4480B3I2T
356P4480B3I2T
Mfr.:
Description:
VCXO Oscillators 448MHz 2.5V 50APR 50ppm -40C +85C
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Rp74.668 Rp74.668.000
Rp74.118 Rp148.236.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
CTS
Product Category: VCXO Oscillators
RoHS:
VCXO
448 MHz
50 PPM
3.135 VDC
3.465 VDC
LVPECL
SMD/SMT
- 40 C
+ 85 C
356P/L
Reel
Brand: CTS Electronic Components
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: KR
Current Rating: 54 mA
Duty Cycle - Max: 55 %
Mounting Style: SMD/SMT
Operating Supply Voltage: 2.5 V