405C35D50M00000
CTS Electronic Components
774-405C35D50M00000
405C35D50M00000
Mfr.:
Description:
Crystals 50MHz 18pF 30ppm -20C +70C
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
7 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
CTS
Product Category: Crystals
RoHS:
50 MHz
18 pF
30 PPM
50 PPM
5 mm x 3.2 mm
- 20 C
+ 70 C
SMD/SMT
50 Ohms
100 uW
5 mm
3.2 mm
1.05 mm