CHT32C10007PMR
CTS Electronic Components
774-CHT32C10007PMR
CHT32C10007PMR
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators 3.2mmx2.5mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 100.0000MHz, +1.8V, Stab 150ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel