ECS-2100AX-14.7456MHZ
ECS
520-TCH1474-X
ECS-2100AX-14.7456MHZ
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators DIP-8 5V 14.7456MHz
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1
Rp28.987 Rp72.467.500
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ECS
Product Category: Standard Clock Oscillators
RoHS:
Standard Oscillators
Half Size
14.7456 MHz
100 PPM
50 pF
5 V
5 V
Radial
0 C
+ 70 C
13.2 mm (0.52 in)
5.4 mm (0.213 in)
ECS-2100X
Brand: ECS
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Current Rating: 25 mA
Operating Supply Voltage: 5 V