ECS-250-18-33-AEL-TR
ECS
520-250-18-33-AELT
ECS-250-18-33-AEL-TR
Mfr.:
Description:
Crystals 25MHz 18pF 25ppm -10C +70C
ECAD Model:
In Stock: 922
Stock:
922 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Product
ECS ECS-250-18-33-AEM-TR
ECS
Crystals 25MHz 18pF 25ppm -20C +70C
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Product Category: Crystals
RoHS:
25 MHz
18 pF
25 PPM
50 PPM
3.2 mm x 2.5 mm
- 10 C
+ 70 C
SMD/SMT
40 Ohms
100 uW
3.2 mm
2.5 mm
0.8 mm