ECS-40-20-5PVX-TR
ECS
520-ECS-40-20-5PVX
ECS-40-20-5PVX-TR
Mfr.:
Description:
Crystals 4.0Mhz 30ppm -10C +70C 20pF
ECAD Model:
In Stock: 1.606
Stock:
1.606 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
ECS
Product Category: Crystals
RoHS:
4 MHz
20 pF
30 PPM
50 PPM
HC-49/USX
- 10 C
+ 70 C
SMD/SMT
150 Ohms
500 uW
13.2 mm
4.7 mm
2.6 mm