HC8LP-R75-R
Eaton Electronics
704-HC8LP-R75-R
HC8LP-R75-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 0.75uH 24A 4.7mOhms
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 800   Multiples: 800
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 800)
Rp88.978 Rp71.182.400
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
High Power Inductor
Unshielded
750 nH
20 %
24 A
4.7 mOhms
Standard
10.4 mm
10.4 mm
3.5 mm