0805F-1R2G-01
Fastron
434-0805F-1R2G-01
0805F-1R2G-01
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD Chip Inductor (Wire wound -open); 1.2H; Tol: 2%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2500   Multiples: 2500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Rp3.027 Rp7.567.500
Rp2.862 Rp14.310.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fastron
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Wirewound
0805 (2012 metric)
Unshielded
1.2 uH
2 %
- 40 C
+ 150 C
Standard
2.3 mm
1.6 mm
1.6 mm
Ferrite
AEC-Q200
0805F