GS8342D37BD-350I
GSI Technology
464-GS8342D37BD-350I
GS8342D37BD-350I
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 1M x 36 36M
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 15   Multiples: 15
255 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
GSI Technology
Product Category: SRAM
36 Mbit
1 M x 36
350 MHz
Parallel
1.9 V
1.7 V
860 mA