BCN164A183J7
IRC / TT Electronics
858-BCN164A183J7
BCN164A183J7
Mfr.:
Description:
Resistor Networks & Arrays 18K ohm 5% 1.6mm 4 resistor
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Rp2.018 Rp2.018
Rp1.614 Rp16.140
Rp642 Rp64.200
Rp514 Rp128.500
Rp440 Rp220.000
Rp367 Rp367.000
Rp294 Rp1.470.000
Rp275 Rp2.750.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Resistor Networks & Arrays
RoHS:
REACH - SVHC:
Reel
Cut Tape
MouseReel
BCN
Arrays
SMD/SMT
18 kOhms
5 %
Isolated
4 Resistor
8 Pin
200 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
1206 (3216 metric)
AEC-Q200
Brand: IRC / TT Electronics
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Power per Element: 63 mW