BSC096N10LS5ATMA1
Infineon Technologies
726-BSC096N10LS5ATM1
BSC096N10LS5ATMA1
Mfr.:
Description:
MOSFETs IFX FET >80 - 100V
ECAD Model:
In Stock: 20.523
Stock:
20.523 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
11 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
25.000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Infineon
Product Category: MOSFETs
RoHS:
REACH - SVHC:
Si
SMD/SMT
TDSON-8
N-Channel
1 Channel
100 V
72 A
9.6 mOhms
- 20 V, 20 V
2.3 V
14.6 nC
- 55 C
+ 150 C
83 W