CY8C21123-24SXIT
Infineon Technologies
727-CY8C2112324SXIT
CY8C21123-24SXIT
Mfr.:
Description:
8-bit Microcontrollers - MCU 4K Flsh 256B RAM IND
ECAD Model:
In Stock: 1.400
Stock:
1.400 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Quantities greater than 1400 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
7.500 Quote
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Tube
Availability:
In Stock
Price:
Rp72.100
Min:
1
Similar Product
Infineon Technologies CY8C21123-24SXI
Infineon Technologies
8-bit Microcontrollers - MCU IC MCU 4K FLASH 256B SRAM
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Infineon
Product Category: 8-bit Microcontrollers - MCU
RoHS:
M8C
4 kB
256 B
24 MHz
10 bit
6 I/O
2.4 V
5.25 V