TLS205B0EJV33XUMA1
Infineon Technologies
726-TLS205B0EJV33XUM
TLS205B0EJV33XUMA1
Mfr.:
Description:
LDO Voltage Regulators LINEAR VOLTAGE REGULATOR
ECAD Model:
In Stock: 2.867
Stock:
2.867 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Infineon
Product Category: LDO Voltage Regulators
RoHS:
SMD/SMT
SOIC-8
3.3 V
500 mA
1 Output
Positive
30 uA
3.8 V
20 V
65 dB
Fixed
- 40 C
+ 125 C
320 mV
AEC-Q100
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Infineon Technologies
Country of Assembly: MY
Country of Diffusion: MY
Country of Origin: MY
Dropout Voltage - Max: 450 mV
Line Regulation: 1 mV
Load Regulation: 9 mV
Moisture Sensitive: Yes
Product: LDO Voltage Regulators
Product Type: LDO Voltage Regulators
Factory Pack Quantity: 2500
Subcategory: PMIC - Power Management ICs
Type: Linear Voltage Regulator
Voltage Regulation Accuracy: 2.5 %