FI-WE21MA1
JAE Electronics
656-FIWE21MA1
FI-WE21MA1
Mfr.:
Description:
FFC & FPC Connectors 21p PCB to Cable LCD Compatible
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
21 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
1.000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
JAE Electronics
Product Category: FFC & FPC Connectors
RoHS:
Board Mount
21 Position
1.25 mm
SMD/SMT
Right Angle
Tin
1 A