SRF2012-221YA
J.W. Miller
652-SRF2012-221YA
SRF2012-221YA
Mfr.:
Description:
Common Mode Filters / Chokes 220ohms 300mA
ECAD Model:
In Stock: 925
Stock:
925
Can Dispatch Immediately
On Order:
2.000
Expected 24/09/2026
Factory Lead Time:
12
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Bourns
Product Category: Common Mode Filters / Chokes
RoHS:
SRF2012
PCB Mount
SMD/SMT
220 Ohms
25 %
300 mA
400 mOhms
- 55 C
+ 125 C
0805 (2012 metric)
2 mm
1.2 mm
1.2 mm
Reel
Cut Tape
MouseReel
Common Mode Chokes
Line Filter
Brand: J.W. Miller
Core Material: Ferrite
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Product Type: Common Mode Chokes
Shielding: Shielded
Factory Pack Quantity: 2000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Test Frequency: 100 MHz