QEDB152Q0R2A1GV001E
Johanson Technology
609-B152Q0R2A1GV001E
QEDB152Q0R2A1GV001E
Mfr.:
Description:
Silicon RF Capacitors / Thin Film 1111 Hi-Q NP0/C0G 1500V 0.2pF 0.05pF Ni/Sn