QPDB301Q111G3GU001E
Johanson Technology
609-301Q111G3GU001E
QPDB301Q111G3GU001E
Mfr.:
Description:
Silicon RF Capacitors / Thin Film Capacitors High-Q MLC P-Series, 1111, Hi-Q NP0/C0G, 300.0V, 110.000pF+/-2% cap, Cu/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape cap