C0603H222F3GACT500
KEMET
80-C0603H222F3GACT5
C0603H222F3GACT500
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2200pF 0603 C0G 1%
ECAD Model:
In Stock: 365
Stock:
365 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 500)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Rp94.849 Rp94.849
Rp89.162 Rp891.620
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KEMET
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
2200 pF
25 VDC
C0G (NP0)
1 %
0603
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 200 C
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)