C1206C301J3HACTU
KEMET
80-C1206C301J3HACTU
C1206C301J3HACTU
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 300pF X8R 1206 5%
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Rp477 Rp1.908.000
Rp330 Rp2.640.000
RoHS:
300 pF
25 VDC
X8R
5 %
1206
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 150 C
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)