C1206Y334K3RAC7210
KEMET
80-C1206Y334K3R7210
C1206Y334K3RAC7210
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 330nF 10% X7R 1206 -55 / +125C
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 8000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
0.33 uF
25 VDC
X7R
10 %
1206
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)