C1210X122FBTACTU
KEMET
80-C1210X122FBTTU
C1210X122FBTACTU
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V .012uF X8G 1210 X8G 1% Flex Term
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Rp35.958 Rp71.916.000
Rp33.206 Rp132.824.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KEMET
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
1200 pF
630 VDC
X8G
1 %
1210
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 150 C
3.3 mm (0.13 in)
2.6 mm (0.102 in)