C1812C221MGRACTU
KEMET
80-C1812C221MGR
C1812C221MGRACTU
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2kV 220pF X7R 1812 20%
ECAD Model:
In Stock: 1.983
Stock:
1.983 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
29 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
25.000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KEMET
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
220 pF
2 kVDC
X7R
20 %
1812
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)