CAS17C122KARGC
KEMET
80-CAS17C122KARGC
CAS17C122KARGC
Mfr.:
Description:
Safety Capacitors 250VAC 1200pF X7R 1808 10% X2
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
52 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KEMET
Product Category: Safety Capacitors
RoHS:
1200 pF
250 VAC
SMD/SMT
4.5 mm
2.03 mm
Safety MLCCs
X7R
10 %
2 Pin
- 55 C
+ 125 C
1808 (4520 metric)
2 mm