EXV226M016S9DAA
KEMET
80-EXV226M016S9DAA
EXV226M016S9DAA
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 16V 22uF 20% AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
26 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 20000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Rp1.651 Rp33.020.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KEMET
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD
RoHS:
22 uF
16 VDC
5 mm (0.197 in)
3000 Hour
Aluminum Electrolytic Capacitors
20 %
160 mA
- 55 C
+ 105 C
5.4 mm