RK73H1HTTC2150F
KOA Speer
660-RK73H1HTTC2150F
RK73H1HTTC2150F
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD PLEASE SEE NEW STANDARD PACKAGING: RK73H1HTTCM2150F
Lifecycle:
NRND:
Not recommended for new designs.
ECAD Model:
In Stock: 24.913
Stock:
24.913 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Rp1.835 Rp1.835
Rp532 Rp5.320
Rp440 Rp44.000
Rp349 Rp87.250
Rp330 Rp330.000
Rp257 Rp1.285.000
Rp220 Rp2.200.000
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KOA Speer
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RK73H
215 Ohms
50 mW (1/20 W)
1 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
25 V
0201
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)
0.23 mm (0.009 in)