RK73H1HTTCM1102D
KOA Speer
660-RK73H1HTTCM1102D
RK73H1HTTCM1102D
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Rp789 Rp3.945.000
Rp752 Rp7.520.000
Full Reel (Order in multiples of 15000)
Rp679 Rp10.185.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KOA Speer
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
RK73H
11 kOhms
50 mW (1/20 W)
0.5 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
25 V
0201
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)
0.23 mm (0.009 in)