WK73S2ATTDR562F
KOA Speer
660-WK73S2ATTDR562F
WK73S2ATTDR562F
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0.562 ohm 1% 1W AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Rp715 Rp3.575.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KOA Speer
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
Reel
Cut Tape
MouseReel
WK73S
562 mOhms
1 W
1 %
0 PPM / C, + 200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
0508 (Reversed)
1220 (Reversed)
1.25 mm (0.049 in)
2 mm (0.079 in)
0.55 mm (0.022 in)