200B123MT50XT
KYOCERA AVX
581-200B123MT50XT
200B123MT50XT
Mfr.:
Description:
Silicon RF Capacitors / Thin Film MLC A/B/R
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
24 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Rp66.596 Rp33.298.000
Rp61.459 Rp122.918.000
5.000 Quote
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KYOCERA AVX
Product Category: Silicon RF Capacitors / Thin Film
0.012 uF
50 V
1111 (2828 metric)
20 %
200B
- 55 C
+ 125 C
Reel
Brand: KYOCERA AVX
Case Code - in: 1111
Case Code - mm: 2828
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Height: 2.59 mm
Length: 2.79 mm
Product: RF/Microwave Multilayer Capacitors (MLC)
Product Type: Silicon RF Capacitors / Thin Film
Factory Pack Quantity: 500
Subcategory: Capacitors
Termination Style: SMD/SMT
Type: Ceramic Multilayer Capacitors
Voltage Rating DC: 50 VDC
Width: 2.79 mm