KGF43FR73A103KV
KYOCERA AVX
581-KGF43FR73A103KV
KGF43FR73A103KV
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .01UF 1KV 10% 1812
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KYOCERA AVX
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
0.01 uF
1 kVDC
X7R
10 %
1812
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)
2.8 mm (0.11 in)