W3A43C331KAT2A
KYOCERA AVX
581-W3A43C331KAT2A
W3A43C331KAT2A
Mfr.:
Description:
Capacitor Arrays & Networks 25V 330pF 10% 0612 X 7R 4CAPS
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KYOCERA AVX
Product Category: Capacitor Arrays & Networks
RoHS:
330 pF
25 VDC
SMD/SMT
4 Element
10 %
3.2 mm
1.6 mm
IPC Auto
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: KYOCERA AVX
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: MY
Height: 1.35 mm
Product: Ceramic Capacitor Arrays
Product Type: Capacitor Arrays & Networks
Factory Pack Quantity: 4000
Subcategory: Capacitors
Temperature Coefficient/Code: X7R
Voltage Rating: 25 V