RGC1/16C8062BTP
Kamaya
791-RGC1/16C8062BTP
RGC1/16C8062BTP
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 80.6 kOhms 50 V 100 mW 0603 0.1 % 50 PPM / C - 55 C / + 155 C
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Rp862 Rp215.500
Rp789 Rp394.500
Rp734 Rp734.000
Rp477 Rp2.385.000
Rp459 Rp4.590.000
Rp422 Rp10.550.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Kamaya
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
RGC
80.6 kOhms
100 mW (1/10 W)
0.1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
50 V
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)