RGC1/8C3092BTP
Kamaya
791-RGC1/8C3092BTP
RGC1/8C3092BTP
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 30.9 kOhms 200 V 250 mW 1206 0.1 % 50 PPM / C - 55 C / + 155 C
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Kamaya
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
RGC
30.9 kOhms
250 mW (1/4 W)
0.1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1206
3.1 mm (0.122 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.55 mm (0.022 in)