RMC1/16SK22R6FTH
Kamaya
791-RMC1/16SK22R6FTH
RMC1/16SK22R6FTH
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0402 22R6 1% Lead Free
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Rp2.752 Rp2.752
Rp495 Rp4.950
Rp238 Rp23.800
Rp165 Rp41.250
Rp147 Rp73.500
Rp128 Rp128.000
Rp73,4 Rp367.000
Rp36,7 Rp367.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Kamaya
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
RMC
22.6 Ohms
100 mW (1/10 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
50 V
0402
1 mm
0.5 mm
0.35 mm