0805Y0500100FCT
Knowles Syfer
766-0805Y0500100FCT
0805Y0500100FCT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 50V 10.00 pF +/-1% C0G/NP0 (1B) FlexiCap/Nickel Barrier
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Rp13.815 Rp41.445.000
Rp13.081 Rp78.486.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
10 pF
50 VDC
C0G (NP0)
1 %
0805
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
1.3 mm (0.051 in)