1206Y2500152GFT
Knowles Syfer
843-1206Y2500152GFT
1206Y2500152GFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250 VDC 1500 pF - 55 C+ 125 C 2 % C0G (NP0)
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 2500   Multiples: 2500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Rp28.620 Rp71.550.000
Rp27.152 Rp135.760.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
1500 pF
250 VDC
C0G (NP0)
2 %
1206
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
1.6 mm (0.063 in)