1808Y2000222FFT
Knowles Syfer
843-1808Y2000222FFT
1808Y2000222FFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200 VDC 2200 pF - 55 C+ 125 C 1 % C0G (NP0)
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1500   Multiples: 1500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1500)
Rp115.396 Rp173.094.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
2200 pF
200 VDC
C0G (NP0)
1 %
1808
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
4.5 mm (0.177 in)
2 mm (0.079 in)
2 mm (0.079 in)