1812J0500152FFT
Knowles Syfer
843-1812J0500152FFT
1812J0500152FFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50 VDC 1500 pF - 55 C+ 125 C 1 % C0G (NP0)
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Rp201.989 Rp100.994.500
Rp191.532 Rp191.532.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
1500 pF
50 VDC
C0G (NP0)
1 %
1812
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)