1812J0500272FCT
Knowles Syfer
766-1812J0500272FCT
1812J0500272FCT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 50V 2.70 nF +/-1% C0G/NP0 (1B) Nickel Barrier 100% tin
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Rp57.973 Rp28.986.500
Rp55.405 Rp55.405.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
2700 pF
50 VDC
C0G (NP0)
1 %
1812
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)