1812YA250823JXT
Knowles Syfer
843-1812YA250823JXT
1812YA250823JXT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.082 uF 250 VAC - 55 C+ 125 C 5 % X7R
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Rp86.960 Rp43.480.000
Rp80.906 Rp80.906.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
0.082 uF
X7R
5 %
SMD/SMT
- 55 C
+ 125 C
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)